Na startu nebo v cíli?

Buďte u toho.

Doplňky - bean

Bean

Extrémně snadná instalace do 5 vteřin a bez nářadí.

Nízká hmotnost.

Využití na sportovních akcích.

Dostupné rozměry

140 x 70 cm

170 x 85 cm

200 x 100 cm

V ceně

Konstrukce

Oboustranný tisk

Transportní taška

4ks kolíků na ukotvení

Pohodlně

kdekoliv

Doplňky - křeslo

Možnost výměny tisku.

Varianta s područkami nebo bez.

Jsou odolná, stabilní a lehká.

3 polohy naklopení lehátka.

Doplňky - křeslo

80 cm

90 cm

58 cm

42 cm

100 kg

2.5 kg

Bean

Bean je lehký mobilní reklamní banner pro venkovní použití. Název tohoto reklamního banneru je odvozený od jeho vzhledu rozevřené fazole (bean). Jeho instalace je extrémně snadná a rychlá - banner postavíte do 5 vteřin a bez nářadí. Bean je lehce přenositelný.
Tiskneme oboustranně na vlajkovinu 110 gm2.
V ceně je zahrnuta konstrukce včetně oboustranného tisku, transportní taška a 4 kusy trnů na ukotvení do země.
Dostupné rozměry: 140 x 70 cm, 170 x 85 cm, 200 x 100 cm

Lehátka

Potřebujete doplnit vaši venkovní nebo vnitřní prezentaci? Super doplňkem jsou rozkládací lehátka. Lehátko rozložíte pohodlně kdekoliv - naše reklamní lehátka s potiskem jsou odolná, stabilní a lehká.
Reklamní lehátka jsou vyrobena z tvrdého bukového dřeva a odolného polyesterového materiálu s možností barevného potisku. Reklamní lehátka nabízíme ve variantě s područkami nebo bez. Konstrukce lehátka umožňuje 3 polohy naklopení.
Vytvořte si vlastní design lehátka - reklamní lehátko potiskneme dle vašeho přání. Naše konstrukce nabízí i jednoduchou výměnu tisku.
Nosnost rozkládacího reklamního lehátka je 100 kg.
Tato reklamní lehátka nabízí velkou plochu pro vaši reklamu a možnost sladění tisku s dalšími prezentačními systémy (např. prezentační stěna, Flexi Snake, automatický stolek Flexi Quick, rollupy, LED panel, beachflag, reklamní banner Bean, nafukovací stan, nůžkový stan, nafukovací brána). Vytvoříme vám tak na míru ucelený prezentační stánek, ať už se jedná o výstavní stánek, veletržní stánek, prezentaci firmy na konferenci a pod.