Nebojíme se dělat věci jinak.

Jsme mladá společnost, která se specializuje na výrobu moderních prezentačních systémů. Pomůžeme vám s kompletní indoorovou i outdoorovou prezentací, brandingem prodejen, textilní výrobou, zabýváme se i kompletní tiskovou produkcí (tiskoviny, bannery,…) a obalovými materiály. Co nás skutečně baví? Výzvy v podobě individuálního řešení vašich prezentací. :-) Inovujeme, vymýšlíme, rozvíjíme.

Kdo jsme?

Tým.

Jsme každý sám sebou, máme vlastní názory, představy a nápady. Dokážeme se ale spojit pro dosažení cíle. Budete-li s námi spolupracovat, stanete se i vy nedílnou součástí týmu. Nebojte se, my vlastně nejsme workoholici, ale zatím jsme vždy všechno vyřešili ke spokojenosti zákazníků.

Co chceme?

Zjednodušit vám život.

Alespoň tedy ten pracovní. :-) Kufr na kolečkách pro lehčí transport, nafukovací stan bez dofuku, barevný systém skládání stěn nebo třeba stolek, který se postaví sám? Vnímáme vaše potřeby a reagujeme na ně.

Co umíme?

Odstranit chybu.

Nejsme neomylní a máme občas své „nedokonalosti“. I díky nim se můžeme neustále posouvat dopředu a poskytovat vám větší servis při zajišťování a realizaci vašich objednávek.

Jak pracujeme?

Bez kompromisů.

Nespokojíme se standardní kvalitou. Chceme to nejlepší. Používáme prémiové materiály, nejlepší dostupné technologie, neotřelá provedení. Musí být znát, že náš zákazník je také nejlepší ve svém oboru.